Jakość

W dążeniu do doskonałości naszych produktów, jakość jest priorytetem. To co dla reszty jest wystarczające, dla nas to dopiero początek...

Vector Food = Jakość

Od ponad 25 lat Vector Food oznacza najwyższą jakość osłonek naturalnych, która jest dla nas wiodącym priorytetem w procesie kalibracji i konfekcjonowania jelit naturalnych. Ścisła kontrola higieny zakładu, pracowników i procesu produkcji stanowią nieodłączny element wdrożonych i utrzymywanych standardów jakości.
Jesteśmy certyfikowanymi producentami według standardów:

System jakości

Wszystkie procesy, począwszy od doboru dostawców poprzez produkcję, transport i magazynowanie odbywają się zgodnie z certyfikowanym systemem jakości BRC uznawanym przez GFSI, a nasze coroczne audyty i re-certyfikacje są przykładem tego jak poważnie podchodzimy do zapewnienia bezpieczeństwa żywności.

Stała dostępność, krótkie terminy realizacji

Długie odcinki - wysoka wydajność

Całość produkcji odbywa się w Polsce

Ponad 25 letnia znajomość produktu

100% polski kapitał

Krótki czas przetwarzania

Tylko naturalne składniki

Dokładne kalibry

Konsument może być pewien, że nasze jelita naturalne spełniają najwyższe standardy jakościowe i zdrowotne, potwierdzają to cykliczne badania mikrobiologiczne i fizyko-chemiczne zlecane akredytowanemu laboratorium.

Czyste, świeże i naturalne – takie są nasze jelita

Naturalne, wolne od chemikaliów, sztucznych barwników, są zakonserwowane wyłącznie solą i w pełni identyfikowalne, co wzmacnia pewność konsumenta, że to co je, jest nie tylko smaczne ale i służy jego zdrowiu i jest całkowicie bezpieczne.

Do pobrania